Apie mus

Teisininkų pagalbos centras (TPC) – teisinių paslaugų įmonė, teikianti teisines paslaugas bei konsultacijas visose teisės srityse fiziniams bei juridiniams asmenims. Tai jaunų, energingų, profesionalių, atsakingų ir kompentingų teisininkų komanda, kuri aktyviai veikia praktikoje bei specializuojasi atskirose teisės šakose, taip galėdami mūsų klientams pasiūlyti platų paslaugų spektrą.

Mūsų teisininkai nuolatos kelia savo kvalifikaciją, tobulina savo žinias bei įgūdžius, dalyvauja įvairiuose teisės seminaruose, mokymuose ir konferencijose, bendradarbiauja su įvairių sričių specialistais, kad galėtų Jums pasiūlyti profesionalias ir Jūsų lūkesčius atitinkančias teisines paslaugas.

Misija. Profesionaliai ir kokybiškai teikti teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims. Visapusiškai bendradarbiauti su savo klientais, maksimaliai patenkinant jų lūkesčius. Savo tikslų siekiame jausdami pilną atsakomybę už savo komandą, savo klientus ir valstybę.

Vizija. Būti patikimu partneriu savo klientams, maksimaliai, operatyviai, efektyviai bei sukuriant pridėtinę vertę išspręsti teisinius klausimus fiziniams ir juridinams asmenims.

Mūsų komanda vadovaujasi šiomis pagrindinėmis vertybėmis:

 1. Paprastumas: sudėtingus dalykus pateikti suprantamai.
 2. Kokybė: veikloje taikyti aukščiausio lygio teisininkams keliamus kokybės standartus.
 3. Profesionalumas: kvalifikacija, patirtis, kompetencija ir specializacija.
 4. Atsakomybė: mes prisiimame pilną atsakomybę už kiekvieną ištartą žodį.
 5. Tęstinumas: paslaugos nėra baigtinis procesas, stebime ir konsultuojame klientus ir po paslaugos suteikimo.

Mes savo klientams teikiame šias teisines paslaugas:

 • Konsultuojame paveldėjimo teisės klausimais.
 • Skyrybos ir šeimos teisė – rengiame procesinius dokumentus, užsakome bei surenkame reikalingus dokumentus. Atstovaujame klientus teismuose bei kitose institucijose.
 • Neklinojamojo turto ir statybų teisė – konsultuojame ir ruošiame ieškinius, ir kitus procesinius dokumentus dėl pažeistų turtinių teisių gynimo; dėl naudojimosi bendru turtu ir kt.
 • Daiktinė ir nuosavybės teisė – patikėjimo teisė ir servitutas, uzufruktas, nuoma, įkeitimas, užstatymo teisė ir kt.
 • Konsultuojame baudžiamosios ir baudžiamojo proceso klausimais.
 • Fizinių ir juridinių asmenų konsultavimas darbo teisės klausimais.
 • Konsultuojame dėl krovinių ir keleivių vežimo, ekspedijavimo sutarčių, pretenzijų dėl krovinių praradimo, sugadinimo, nuostolių atlyginimo, bei kitų su krovinių ir keleivių vežimu susijusių dokumentų ir kt.
 • Konsultuojame ir rengiame procesinius dokumentus sutarčių ir prievolių nutraukimo, negaliojimo ir nuginčijimo klausimais bei kt.
 • Draudimo teisė – atstovaujame klientams įvykus draudiminiams įvykiams, ginčuose ir derybose dėl draudimo išmokos dydžio ir jos išmokėjimo
 • Bankroto teisė – įmonių, kreditorių, skolininkų, akcininkų, įmonių vadovų, valdymo organų ir kitų suinteresuotų asmenų atstovavimas įmonių bankroto ir restruktūrizavimo procese (teisme, įmonės dalyvių susirinkimuose, kreditorių susirinkimuose ar komitete) ir kt.
 • Administracinė teisė – teikiame teisines paslaugas ir atstovavimą administracinių nusižengimų bylose.
 • Įmonių steigimas ir konsultacija.

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės profesionalias teisines paslaugas, visomis teisinėmis priemonėmis ginti kliento interesus, siekiant klientui palankiausio sprendimo.

Kreipkitės į mus dėl Jums rūpimų teisinių klausimų. Su kiekvienu klientu individualiai įvertinsime ir išanalizuosime situaciją, kad rastume bei galėtume pasiūlyti Jums patį optimaliausią sprendimo būdą.

Skambinkite arba rašykite ir suderinsime Jums patogų susitikimo laiką.

PAGALBA