Bankroto teisė

Bankrotas – teisės aktų nustatyta tvarka pripažinta įmonės nemokumo būsena, kai siekiama šios būsenos pabaigos iš įmonės turto tenkinant kreditorių reikalavimus ir užtikrinant kreditorių ir įmonės interesų pusiausvyrą.

                      Teisininkų pagalbos centras teikia šias bankroto teisės paslaugas:

Rengiame pranešimus ir dokumentus dėl bankroto ar restruktūrizavimo bylos iškėlimo teisme bei kitus procesinius dokumentus. Atstovaujame suinteresuotus asmenys (įmones, kreditorius, skolininkus, akcininkus, įmonių vadovus, valdymo organus ir kt.) įmonių bankroto ar restruktūrizavimo procese (teisme, įmonės dalyvių susirinkimuose, kreditorių susirinkimuose ar komitete). Rengiame ieškinius dėl sandorių, priešingų bankrutuojančios ar restruktūrizuojamos įmonės veiklos tikslams ir (arba) galėjusių turėti įtakos tam, kad įmonė negali atsiskaityti su kreditoriais, pripažinimo negaliojančiais, pareiškimus.

Rengiame fizinių asmenų bankroto teismui pareiškimus, atstovaujame juridinio asmens veiklą baudžiamosiose bylose. Rengiame procesinius dokumentus bei atstovaujame suinteresuotus asmenys mokestinių ginčų komisijoje bei teismuose.

PAGALBA