Paveldėjimo teisė

Paveldėjimas – tai mirusio fizinio asmens turtinių teisių, pareigų ir kai kurių asmeninių neturtinių teisių perėjimas jo įpėdiniams pagal įstatymą arba (ir) įpėdiniams pagal testamentą. Paveldimi materialūs dalykai ir nematerialūs dalykai. Nepaveldimos asmeninės neturtinės ir turtinės teisės, neatskiriamai susijusios su palikėjo asmeniu (teisė į garbę ir orumą, autorystė, teisė į autorinį vardą, į kūrinio neliečiamybę, į atlikėjo vardą ir atlikimo neliečiamybę), teisė į alimentus ir pašalpas, mokamas palikėjui išlaikyti, teisė į pensiją, išskyrus įstatymų nustatytas išimtis.

Teisininkų pagalbos centras teikia šias paveldėjimo teisės paslaugas:

Teikiame konsultacijas bei rengiame dokumentus dėl palikimui priimti praleidus terminą, leidimų priimti palikimą už nepilnamečius, neįgalius asmenis. Rengiame ieškinius dėl paveldėjimo teisės liudijimų, testamentų nuginčijimo, paveldimo turto pasidalinimo būdų, kreditorinių reikalavimų įpėdiniams. Taip pat  teikiame testamento vykdytojo paslaugas.

PAGALBA

Apie mus

Teisininkų pagalbos centras (TPC) – teisinių paslaugų įmonė, teikianti teisines paslaugas bei konsultacijas visose teisės srityse fiziniams bei juridiniams asmenims.

Kontaktai

El.paštas info@tpc.lt
Tel.nr. +370 600 83444
Adresas
: Vaidilutės g. 4, Kaunas